Roboty ziemne i usługi transportowe EMKOP

Roboty ziemne i usługi transportowe na terenie Krakowa oraz gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która wykona prace na czas to skontaktuj się z nami.

Roboty ziemne i usługi transportowe EMKOP

Oferta

Firma Emkop działa na terenie gminy Kocmyrzów-Luborzyca oraz w Krakowie. Dysponujemy sprzętem, który sprosta pracy w niemal każdych warunkach. Oferujemy kompleksowe roboty ziemne z wykorzystaniem koparko-ładowarki. W naszej ofercie znajdziecie:

Gwarancja jakości

Gwarantujemy Państwu rzetelność oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Podczas współpracy służymy fachowym doradztwem. Posiadamy także samochody samowyładowcze dzięki czemu świadczymy również usługi transportowe, takie jak:

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Wszystkie prace wykonujemy w ustalonych terminach, ponieważ szanujemy twój czas. Nie musisz szukać już dalej, skontaktuj się z nami w celu wyceny!

Galeria

Sprawdź nasze przykładowe realizacje jakie wykonaliśmy w ostatnim czasie

Opinie

Sprawdź realne opinie naszych klientów, jakie zostały wystawione m.in. w Google

Michał Hajduk

"Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Korzystałem z usług podczas budowy domu, zaczynając od drogi dojazdowej poprzez fundamenty kończąc na pracach ogrodowych. Pan Krzysztof koparkę ma opanowaną perfekcyjnie, dysponuje własnym transportem oraz kontaktami umożliwiającymi kupno materiałów typu piasek, kamień, ziemia. Powierzone zadania zawsze były wykonane sumiennie a w przypadku niespodziewanych problemów pan Krzysztof potrafił wykazać się kreatywnością w rozwiązywaniu ich."

Adam K

"Chciałbym serdecznie polecić firmę EMKOP.pl za ich wspaniałą pracę przy budowie naszej drogi dojazdowej. Od samego początku współpraca była niezwykle profesjonalna. Krzysztof doradził nam najlepsze rozwiązania, uwzględniając zarówno nasze potrzeby, jak i możliwości budżetowe. Wykonanie usługi było na najwyższym poziomie - precyzyjnie, terminowo i rzetelnie. Jakość do ceny oceniam na 10/10. Polecam"

Remigiusz Rohulko

"Pan Krzysztof to fachowiec. Praca zawsze wykonana dobrze (a pracował u nas ładnych parę razy), bez narzekania, że się nie da, zrobione porządnie, ręcznie ciężko tak wyrównać teren jak pan Krzysztof wyrówna koparką.

Dysponuje samochodem czteroosiowym także nie trzeba szukać transportu osobno. Szczerze polecam."

Napisz do nas